Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Arb Manaj në formë të lartë, titullar edhe sot në fanellën e Keciorengucu

Arb Manaj në formë të lartë, titullar edhe sot në fanellën e Keciorengucu

Sport November 29, 2020 - 11:28
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra turke Keciorengucu sot zhvillon një ndeshje shumë të rëndësishme kundër Adana Demirspor nga ora 11:30 në Ligën e Parë të Turqisë, shkruan “Zeri.info”.

Të dyja skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, derisa sulmuesi kosovar Arb Manaj pa diskutim tashmë ka fituar pozitën e titullarit.

Ai edhe sot ndeshjen e nis nga fillimi me shpresë se do të vazhdojë me formë të mirë dhe të gjejë rrugën e golit si[ e gjeti në ndeshjet e kaluara. /Zeri.infoImage