Mahrez, kontratë të re me Man Cityn

Mahrez, kontratë të re me Man Cityn

Sport June 26, 2022 - 19:17
Lajmet e Fundit nga Sporti

Riyad Mahrez, do të nënshkruajë kontratë të re me Manchester Cityn.

Kjo, sipas “Sun Sport”, Mahrez do të rinovojë kontratën me “Qytetarët” dhe plani është që negociatat të nisin muajin tjetër.

Prioriteti i anësorit është që të ketë një kontratë trevjeçare, me mundësi vazhdimi për një tjetër.

Edhe nga ana e klubit shihet optimizmi se një marrëveshje me kushte të tilla mund të arrihet. /Zeri.info