Politikë
Ish kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe tani kryetar Këshillit Kombëtarë te Nisma, Jakup Krasniqi ka thënë se është pro një marrëveshje me Lëvizjen Vetë... Më shumë
Politikë
  Kosova brenda disa muajve pritet ta nënshkruajë Marrëveshjen për Stabilizim-Asociim (MSA) me Bashkimin Evropian (BE), me të cilën nuk njihet si ... Më shumë
Politikë
Mali i Zi, Shqipëria dhe Kosova nënshkruajnë marrëveshje për pikat e kufirit trepalësh. Sipas një njoftimi të Ministrisë së Brendshme të Malit të Zi, p... Më shumë
Shoqëri
Me një postim në facebook publicisti Xhemal Ahmeti reagon ndaj kërcënimit që mbrëmë e shpërndanë islamoekstremë të Gostivarit kundër tij. Militan... Më shumë
Politikë
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, thotë se blloku LDK- AAK- Nisma, i ofron këtij vendi një qeveri të qëndrueshme dhe me integritet. ... Më shumë

Një ditë pasi Lideri I LDK’së Isa Mustaga kritikoi Presidentin Atifete Jahjaga e cila sipas tij po lejon rrezikimin e demokracisë duke mos vepruar përballë...
Kosova është para një kolapsi energjetik. Kjo dëshmohet nga të dhënat e KEDS-it, ku tregon se ata janë duke importuar energji në vlerë prej 150...

Liverpoolit iu është refuzuar shumë shpejt oferta zyrtare që ia kishte bërë një klubi të madh evropian për t’ia shit kartonin e një...
Moti i bukur ofron mundësi për veprimtari të paharrueshme dhe emocionuese! Shihni se çfarë nuk duhet të humbasë vogëlushi juaj gjatë kësaj vere. Për lojërat...
fotolajm
Qindra mijëra qytetar shqiptarë nga të gjitha trevat e kanë pushtuar rrjetin social Facebook dhe Twitter, në përkrahje të popullit palestinez në Gaza. Elita e...
Në radhën e shumë trashëgimive të Kulturës dhe të Historisë në Vushtrri, bën pa dyshim pjesë edhe Ura e Gurit, një shembull unikë në botë...

Kryeministri në largim Hashim Thaçi u pa të jetë thellë në lutje. Mbase po lutet...
Publikuar më 25.07.2014 | 10 komente
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, pozita e të cilit si kryetar i Kuvendit është pezulluar...
Publikuar më 25.07.2014 | 0 komente
Ramush Haradinaj ka thënë se gjykata ka përdorur standarde të dyfishta kur vendosi që të...
Publikuar më 25.07.2014 | 2 komente
Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi ka thënë se inicializimi i marrëveshjes së Stablizim Asociimit me...
Publikuar më 25.07.2014 | 3 komente
Në rast se PDK-ja si fituese e zgjedhjeve do të mbetej në opozitë, kjo nuk...
Publikuar më 25.07.2014 | 3 komente
Mbetja në opozitë e partisë fituese të zgjedhjeve në Kosovë, (PDK-së), nuk do të paraqiste...
Publikuar më 25.07.2014 | 1 komente
Ali Cenaj
Gjersa flet me aq pasion para kamerave e gazetarëve të...
Publikuar: 26.07.2014 | 1 komente
Blerina Rogova - Gaxha
Vendasi i bie ballit. –Asgjë, thotë, kur e pyes çfarë...
Publikuar: 25.07.2014 | 3 komente
Naser Sertolli
Humbja e pushtetit duket të jetë punë e rëndë...
Publikuar: 24.07.2014 | 0 komente
Jakup Krasniqi
Këto ditë u dha një lajm “i rëndësishëm” për Arsimin...
Publikuar: 26.07.2014 | 0 komente
Nehat Hyseni
Vendimi i përkohshëm i Gjykatës Kushtetuese të Kosovës, i datës...
Publikuar: 25.07.2014 | 2 komente
 
Ky portal mirëmbahet nga NGB “Zëri” sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të “Zërit”. Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t’i pranoni Kushtet e përdorimit .
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2010 Portali "Zëri".
redaksia@zeri.info | marketingu@zeri.info | Tel: 00 381 38 24 90 71 & 00 381 38 22 24 51