Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Video virale! 7 vjeçari reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës pa u ndalur

Video virale! 7 vjeçari reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës pa u ndalur

Dosier November 20, 2019 - 18:45
Detajet

Quhet Nikoll Prendi. Është vetëm 7 vjeçar dhe reciton poezi duke i interpretuar si duhet.

Por kjo nuk është arsyeja se përse vogëlushi është bërë ‘hit’ në rrjetet sociale.

Djali nga fshati Balldre i Lezhës është i aftë të recitojë jo pak por plot 2800 vargje poezi tëe At Gjergj Fishtës. Madje pa u ndaluar!

Për më tepër shikoni videon

 
Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Gjeniu 7 vjeçar Nikoll Prendi me banim në Balldre të Lezhës reciton 2800 vargje të At Gjergj Fishtës.

Posted by Gazeta TemA on Wednesday, November 20, 2019