Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Higuainin e humb kontrollin në stërvitje, shkelmon trajnerin e tij dhe tabelat e reklamave

Higuainin e humb kontrollin në stërvitje, shkelmon trajnerin e tij dhe tabelat e reklamave

Sport September 18, 2019 - 17:21
Detajet

Gonzalo Higuain e ka humbur tërësisht toruan e tij gjatë një seance stërvitore me Juventusin, duke shkelmuar trajnerin e tij dhe tabelat e reklamave, transmeton zeri.info

Futbollistët e klubit italian ishin duke stërvitur para ndeshjes së sotme me Atletico Madridin, derisa Higuain u nervozua dhe nuk u përmbajt dot.

Pasi dështoi për të fituar topin, derisa ishte në mes të futbollistëve, Higuain shkoi të shkelmonte gjërat që i dolën përpara./Zëri