Infektuar: 17943
Shëruar: 15088
Vdekur: 663
Gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar

Gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar

Sport May 27, 2020 - 17:08
Lajmet e fundit nga sporti

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme.

“BalkanWeb” raporton se viktima, Gjelina Hoti, është bashkëshortja e ish-boksierit Pal Hoti dhe dyshohet se ka rënë në kontakt me energjisë dhe më pas është djegur.

Kanë qenë fqinjët e saj, ata që kanë lajmëruar policinë, pasi prej disa ditësh nuk e kishin parë 69-vjeçaren jashtë banesës. Pasi kanë shpërthyer derën zjarrfikësit, e moshuara është gjetur e shkrumbuar brenda.