Zyrtare: Ballkani transferon Almir Kryeziun

Zyrtare: Ballkani transferon Almir Kryeziun

Sport June 10, 2023 - 18:12
Lajmet e fundit nga Sporti

FC Ballkani ka prezantuar transferimin e radhës.

Bëhet fjalë për sulmuesin Almir Kryeziun, i cili së fundmi ishte pjesë e Dritës.

Kryeziu ka nënshkruar marrëveshje tri vjeçare me kampionin në fuqi.

Lajmi u bë i ditur nga vetë klubi nga Suhareka përmes një postimi në faqen zyrtare. /Zeri.info

Postimi i plotë:

MIRËSEVJEN ALMIR KRYEZIU!!

Kemi kënaqësinë t'u njoftojmë se sulmuesi këmbëshpejtë Almir Kryeziu tashmë edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës kampione. 

FC BALLKANI ka arritur marrëveshje 3 vjeçare me futbollistin, i cili së fundmi ishte pjesë e skuadrës së Dritës.

Kryeziu është bashkuar menjëherë me ekipin, si një armë e fortë më shumë për trajnerin Ilir Daja.

Klubi i uron mirëseardhje Almirit dhe shumë suksese të përbashkëta drejt synimeve tona.